O NÁS

Advokátní kancelář s tradicí

advokátní kancelář robert bochniček

Za dobu působnosti prošly Advokátní kanceláří Mgr. Ing. Robert Bochníček stovky klientů s rozličnými právními problémy. Naučili jsme se, že ke každému případu a klientovi je zapotřebí přistupovat individuálně, ale vždy se snažíme vymyslet nejefektivnější způsob řešení daného případu z hlediska investovaných peněz, času a nervů našich klientů. Klienty neženeme do sporu, vidíme-li možnost rozumné domluvy s protistranou. Na druhou stranu v již probíhajícím řízení tvrdě vymáháme vaše nároky a neochvějně bráníme vaše práva. V kanceláři nepracujeme izolovaně, ale jednotlivé případy mezi sebou naši advokáti vzájemně konzultují- za cenu jedné právní služby tak dostanou unikátní rozbor dvou právních mozků. Díky vzájemné zastupitelnosti se tak našim klientům nestává, že bychom museli žádat o odročování jednání kvůli kolizi a protahovali klientům již tak dlouhá řízení. Cílem poskytování našich služeb jsou reálné výsledky a spokojení klienti.

Mgr. Ing. Robert Bochníček

ZKUŠENOST A TRADICE ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE V PLZNI

Řešíme Vaše potíže v oblasti rodinného, trestního a pracovního práva

Robert Bochníček

Mgr. Ing. Robert Bochníček

advokát

Zakladatel AK Bochníček zapsaný u České advokátní komory pod č.e. 13947.  Věnuje se zejména právu občanskému, trestnímu, pracovnímu, správnímu a stavebnímu.

advokát Petra Svatošová

Mgr. Petra Svatošová

advokát

Advokát zapsaný u České advokátní komory pod č.e. 19162. Oblast působnosti je zejména občanské právo, trestní právo a pracovní právo, okrajově také obchodní právo.

Ing. Markéta Bochníčková

ředitelka advokátní kanceláře

Jejím úkolem je zajišťování řádného chodu advokátí kanceláře, je největší administrativní a psychickou oporou advokátů a stará se o pohodlí klientů.

Nevíte si rady? Pomůžeme Vám! Jen nám prosím sdělte více informací o Vašem případu.

5 + 13 =

Vyplňte nezávaznou žádost

a prostřednictvím formuláře odešlete

Zavoláme Vám

a domluvíme se na podrobnostech

Poskytneme řešení Vaší situace

rychle a spolehlivě se postaráme o vyřešení Vaší situace