ADVOKÁTI PLZEŇ
AK BOCHNÍČEK

Jsme specialisté na občanské, trestní, pracovní, správní a stavební právo

Robert Bochníček

Mgr. Ing. Robert Bochníček

Advokát

Vystudoval v r. 1986 Provozně ekonomickou fakultu na VŠ zemědělské, kde získal titul Ing. Od r. 1987 do r. 1990 byl zaměstnán jako technik, od r. 1990 do r. 1995 působil jako ředitel Zemědělské správy v Plzni. Mezi lety 1995-2005 podnikal, od r. 2005 do r. 2007 zastával post ředitele Vojenské ubytovací a stavební správy na Ministerstvu obrany. V roce 2007 obdržel medaili za příkladnou spolupráci se Správou Pražského hradu. V podstatě na prahu čtyřicítky se rozhodl změnit obor, v roce 2001 složil přijímací zkoušky Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, kterou v r. 2006 úspěšně vystudoval a získal titul Mgr. V r. 2008 obdržel od NBÚ bezpečnostní prověrku pro II. nejvyšší stupeň Tajné. Od roku 2008 do r. 2011 působil jako advokátní koncipient. V roce 2011 složil advokátní zkoušky a založil Advokátní kancelář Mgr. Ing. Robert Bochníček. Je zapsán u České advokátní komory pod č.e. 13947. Věnuje se zejména právu občanskému, trestnímu, pracovnímu, správnímu a stavebnímu. Má silný smysl pro spravedlnost, vysokou morálku a je velmi pracovitý. Klienty neváhá bránit do posledního dechu. Nesnáší podlost a nečestné jednání.

Email: ak.rb@seznam.cz
Telefon: 602 120 080

Mgr. Petra Svatošová

Advokát

Vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni v roce 2016. Již během svých studií působila v několika advokátních kancelářích jako právní praktikantka a osobní asistentka. Od roku 2016 nastoupila do naší advokátní kanceláře jako advokátní koncipientka, na podzim roku 2019 úspěšně absolvovala advokátní zkoušky a nyní je zapsána u České advokátní komory jako advokát pod č.e. 19162. Věnuje se právu občanskému, trestnímu a pracovnímu, okrajově obchodnímu. Jejími typickými vlastnostmi jsou pečlivost a vytrvalost, s nimiž byla schopna umořit už nejednu protistranu. Zakládá si na tom, že je ke klientům vždy přímočará, upřímná a loajální.

Email: advokat@psvatosova.cz
Telefon: 736 714 643

Ing. Markéta Bochníčková

Ředitelka advokátní kanceláře

Vystudovala v r. 1986 Provozně ekonomickou fakultu na VŠ zemědělské. Mezi lety 1995 a 2005 podnikala, poté byla zaměstnána. Neocenitelné zkušenosti a schopnost empatie nasbírala i jako pedagogický asistent při péči o mentálně postižené děti. Nyní se vzdělává v oboru účetnictví. Jejím úkolem je zajišťování řádného chodu kanceláře, je největší administrativní a psychickou oporou advokátů a stará se o pohodlí klientů. Jejími typickými vlastnostmi jsou obětavost, trpělivost, všestrannost a schopnost dělat několik věcí naráz- multitasking.

Proč využít právě naše služby?

Zkušenost a tradice

Klienty neženeme ihned do sporu, vidíme-li možnost rozumné domluvy s protistranou. Na druhou stranu v již probíhajícím řízení tvrdě vymáháme vaše nároky a neochvějně bráníme vaše práva.

Pečlivost a termíny

V našich záležitostech jsme pečliví a vytrvalí. Pracujeme na 100% tak, abyste dostali maximum užitku z naší spolupráce.

Rychlost a flexibilita

Pokud se domluvíme na spolupráci, můžete se na nás spolehnout. Na možné změny ve vašich právních záležitostech dokážeme průžně reagovat.

Rozsáhlé portfolio služeb

Naším klientům se vždy snažíme vyjít vstříc a poskytnout jim maxímální podporu k úspěšnému vyřešení případu.

Dostupná cena

Naše služby poskytujeme transparentně, za předem známou cenu tak, abychom byli k dispozici firmám, živnostníkům i občanům.

Lidský přístup

Domluvte si konzultaci v naší kanceláři a přesvědčte se o profesní i lidské kvalitě našeho týmu.

Potřebujete právníka? Kontaktujte nás! 

nebo volejte 373 034 090 (91) pro bližší informace