JAK FUNGUJÍ PRÁVNÍ SLUŽBY

„Nejúčinnější právní rada je rada poskytnutá v rámci prevence.“

Možná patříte k těm, kteří si mysleli, že nikdy nebudou potřebovat advokáta. Možná se také obáváte, že i za překročení prahu advokátní kanceláře budete muset zaplatit.

Možná Vám vysvětlíme, že tyto obecně tradované omyly u nás neplatí…

Jak probíhá poskytnutí právní služby advokátem?

Je to jednoduché. Následujte tyto 3 kroky.

1

Kontaktujte nás

Zavolejte 373 034 090 (91) na uvedená telefonní čísla, ev. nás zkontaktujte prostřednictvím emailu nebo webového formuláře.

Pokud si přejete objednat služby z pohodlí domova, můžete využít naší online právní poradnu.

2

Nezávazná konzultace

Po stručném obeznámení se s případem vám doporučíme další postup ve věci zpravidla zahrnující osobní konzultaci u nás v kanceláři, na kterou donesete veškeré materiály (žaloby, vyjádření, rozhodnutí, smlouvy, vlastní poznámky apod.).

3

Přijďte a pomůžeme Vám

Konzultaci vám zpříjemníme podáním kávy, případ s vámi do detailu probereme a navrhneme Vám nejlepší možné řešení Vaší situace. Poté se sami rozhodnete, zda si budete přát ve věci zastoupit nebo např. provést právní úkon typu „kontrola smlouvy“ apod. Cena za osobní konzultaci je 500,- Kč + DPH za každou půlhodinu.

4

Zastoupení advokátem

Po předchozí domluvě a na základě udělené plné moci Vás zastoupíme při jednáních s protistranou, před soudem i veškerými ostatními subjekty. Zároveň Vám poskytneme kompeltní právní podporu. 

5

Monitoring

O Váš případ se budeme starat, monitorovat jej a hlídat, aby byly dodrženy veškeré termíny a lhůty. Pokud to bude situace vyžadovat budeme průběžně reagovat na nové podněty a výzvy, abychom se přiblížili úspěšnému vyřešení.

6

Dokončení

V konečné fázi s Vámi vyhodnotíme celkový průběh a úspěšnost případu a provedemé závěrečné vyúčtování poskytnutých služeb.

KONTAKTUJTE NÁS

Řešte své záležitosti včas

Nevíte si rady? Pomůžeme Vám! Jen nám prosím sdělte více informací o Vašem případu.

3 + 11 =

Vyplňte nezávaznou žádost

a prostřednictvím formuláře odešlete

Zavoláme Vám

a domluvíme se na podrobnostech

Poskytneme řešení Vaší situace

rychle a spolehlivě se postaráme o vyřešení Vaší situace