ODPOVÍDÁME NA VAŠE OTÁZKY

Najděte odpovědi na to, co Vás opravdu zajímá

Obchod neodpovídá na reklamaci

V kamenném obchodě jsem asi před půl rokem zakoupil manželce fén na vlasy. Zhruba po třech měsících přestal fungovat. Zboží jsem šel okamžitě reklamovat, ale do dnešního dne nemám vyřízenou reklamaci, majitel se vymlouvá na covid. Můžu chtít vrátit peníze?

Domů » Časté dotazy na právníka » Obchod neodpovídá na reklamaci

Dle § 19 odst. 3 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, máte jakožto spotřebitel nárok na vyřízení reklamace nejpozději do 30 dnů ode dne jejího uplatnění. Jestliže ji prodávající v této lhůtě nevyřídí a nedohodl se s Vámi jinak, máte nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz bez dalšího

>> ZPĚT NA VÝPIS OTÁZEK <<

Potřebujete právníka? Kontaktujte nás! 

nebo volejte 373 034 090 (91) pro bližší informace

ZKUŠENOST A TRADICE JIŽ DO ROKU 1995

Řešíme Vaše potíže v oblasti rodinného, obchodního a trestního práva

Robert Bochníček

Mgr. Ing. Robert Bochníček

advokát

Je zapsán u České advokátní komory pod č.e. 13947. Věnuje se zejména právu občanskému, trestnímu, pracovnímu, správnímu a stavebnímu. Má silný smysl pro spravedlnost, vysokou morálku a je velmi pracovitý. Klienty neváhá bránit do posledního dechu. Nesnáší podlost a nečestné jednání

advokát Petra Svatošová

Mgr. Petra Svatošová

advokátní koncipient

Věnuje se právu občanskému, trestnímu a pracovnímu, okrajově obchodnímu. Jejími typickými vlastnostmi jsou pečlivost a vytrvalost, s nimiž byla schopna umořit už nejednu protistranu. Zakládá si na tom, že je ke klientům vždy přímočará, upřímná a loajální.

Ing. Markéta Bochníčková

ředitelka advokátní kanceláře

Jejím úkolem je zajišťování řádného chodu kanceláře, je největší administrativní a psychickou oporou advokátů a stará se o pohodlí klientů. Jejími typickými vlastnostmi jsou obětavost, trpělivost, všestrannost a schopnost dělat několik věcí naráz- multitasking.

Nevíte si rady? Pomůžeme Vám! Jen nám prosím sdělte více informací o Vašem případu.

2 + 5 =

Vyplňte nezávaznou žádost

a prostřednictvím formuláře odešlete

Zavoláme Vám

a domluvíme se na podrobnostech

Poskytneme řešení Vaší situace

rychle a spolehlivě se postaráme o vyřešení Vaší situace