ODPOVÍDÁME NA VAŠE OTÁZKY

Najděte odpovědi na to, co Vás opravdu zajímá

Kolik mě bude stát návštěva advokátní kanceláře?

Domů » Časté dotazy na právníka » Kolik mě bude stát návštěva advokátní kanceláře?

Za nezávaznou konzultaci účtujeme klientům 500 Kč á každá půl hodina + DPH. Na konzultaci pečlivě zanalyzujeme Vaši situaci a nalezneme pro Vás nejvhodnější řešení s ohledem na Vaše požadavky a potřeby. Vy sami se pak rozhodnete, zda budete chtít ve spolupráci s námi pokračovat a realizovat konkrétní řešení. V případě, že ve věci převezmeme právní zastoupení, konzultace je v ceně prvního úkonu. Dotazy v rámci online právní poradny jsou zadarmo. Každý jednotlivý případ je odlišný, vyžaduje jiné znalosti a je jinak časově náročný. Klienty vždy pečlivě seznamujeme s cenou právních služeb a jejím výpočtem- tj. jaká výše odměny je účtována za jednotlivé úkony právní služby, za jaké úkony byla záloha spotřebována a očekávanou celkovou výši nákladů.

>> ZPĚT NA VÝPIS OTÁZEK <<

Potřebujete právníka? Kontaktujte nás! 

nebo volejte 373 034 090 (91) pro bližší informace

ZKUŠENOST A TRADICE JIŽ DO ROKU 1995

Řešíme Vaše potíže v oblasti rodinného, obchodního a trestního práva

Robert Bochníček

Mgr. Ing. Robert Bochníček

advokát

Je zapsán u České advokátní komory pod č.e. 13947. Věnuje se zejména právu občanskému, trestnímu, pracovnímu, správnímu a stavebnímu. Má silný smysl pro spravedlnost, vysokou morálku a je velmi pracovitý. Klienty neváhá bránit do posledního dechu. Nesnáší podlost a nečestné jednání

advokát Petra Svatošová

Mgr. Petra Svatošová

advokátní koncipient

Věnuje se právu občanskému, trestnímu a pracovnímu, okrajově obchodnímu. Jejími typickými vlastnostmi jsou pečlivost a vytrvalost, s nimiž byla schopna umořit už nejednu protistranu. Zakládá si na tom, že je ke klientům vždy přímočará, upřímná a loajální.

Ing. Markéta Bochníčková

ředitelka advokátní kanceláře

Jejím úkolem je zajišťování řádného chodu kanceláře, je největší administrativní a psychickou oporou advokátů a stará se o pohodlí klientů. Jejími typickými vlastnostmi jsou obětavost, trpělivost, všestrannost a schopnost dělat několik věcí naráz- multitasking.

Nevíte si rady? Pomůžeme Vám! Jen nám prosím sdělte více informací o Vašem případu.

12 + 15 =

Vyplňte nezávaznou žádost

a prostřednictvím formuláře odešlete

Zavoláme Vám

a domluvíme se na podrobnostech

Poskytneme řešení Vaší situace

rychle a spolehlivě se postaráme o vyřešení Vaší situace